תקנון

הקדמה

האתר “חנות יפה” הינו חנות מקוונת לעסק הפיזי חנות יפה שממוקם שברחוב מסדה 34.(להלן “האתר”)

השימוש באתר הינו לפי הסכמתך לתנאי השימוש המפורטים בתקנון. לרבות ביקור ,גלישה ורישום למערכת האתר.

שימושך באתר הינו הסכמה לתנאים המפרוטים בתקנון השימוש ומאשר בזאת כי קראת ואתה מסכים לתנאים המפורטים.

האתר שומר לעצמו את הזכות לעדכן את התנאי שימוש ותקנון בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

כללי

האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ולעדכן את התוכן המובא בו, לרבות תמונות טקסטים מחירים ,מבצעים והצעות רכישה בכל עת וללא התראה מוקדמת.

האתר עושה שימוש בשירותים צד שלישי באחריותם הבלעדית של הצד השלישי, לרבות הפניה לפרסומות , אתרים אחרים, שירות המשלוחים ועוד. האתר לא ישא בכל אחריות לכל נזק שיגרם משימוש בשירות של צד שלישי.

מסירת מידע ושמירת פרטית

באתר נדרש להזין פרטים אישים לצורך השלמת תהליך הרכישה וכן בקבלת שירותים נוספים. חלק מן השירותים מותנים במסירת מידע אישי.

האתר ישמש במידע זה לצרכים פנימיים לרבות דיוור אישי ועדכונים, האתר מתחייב שלא למסור את המידע לגורמי צד שלישי להוציא את המידע הנדרש לשירות השילוח ו\או מקרים בהם החוק מחייב להעביר את המידע.

המידע באתר מאובטח ומוצפן אך אינך יכול להתחייב שלא תתאפשר חדירה בלתי חוקית למאגרי המידע ולרשת המחשבים.

תשלום

התשלום יתבצע ע”י מערכת סליקה מאובטח בשירות צד שלישי המתבצע בכרטיס אשראי.

אישור הזמנה תתבצע רק לאחר תשלום – האתר לא מתחייב שהזמנה תאושר היות ופריטים נמצאים במכירה פיזית ויתכן כפל הזמנות על פריט בודד או אובדן\גניבה של הפריט ללא יכולת לסנכרן בזמן. במקרה זה בהזמנת פריט בודד, הזמנה לא תאושר העסקה תבוטל ויהיה החזר מלא.

במקרה זה של הזמנה של מספר פריטים החיוב יתבצע על הפריטים הקיימים בלבד וזמנה תאושר בניכוי הפריט החסר. אם הקניה הינה של פריטים משלימים כקנייה מרוכזת אזי יש לייצור קשר או לפעול לפי מדיניות החזרת המוצרים.

טיפול בהזמנה עד 7 ימי עסקים. יתכן ולמרות ביצוע הזמנה, ההזמנה לא תאושר עקב תנועה במלאי.

הזמנה בתשלום במזומן באיסוף עצמי לא מבטיח שיריון המוצר, רק מאפשר לנו לעשות חווית קניה טובה ולידע כי יש רוכשים נוספים שמעוניינים במוצר.

משלוחים

השילוח נעשה ע”י גורם צד שלישי, כמוזכר האתר אינו נושא באחריות בכל נזק אשר נגרם ע”י צד השלישי לרבות עיקוב במשלוח או נזק הנגרם בעת השילוח.

זמני המשלוח הם עד 5 ימי עסקים זמינים לבנקודות האיסוף , ועד 7 ימים ימתין המשלוח לאיסוף.

שילוח חוזר בעקבות אי איסוף החבילה או תיאום הגעה מול חברת השליחות יהיה על חשבון הלקוח, האתר אינו נושא באחריות ואי עמידה בזמני האיסוף.  באיסוף עצמי נדרש לתאם הגעה מבעוד מועד ולא להסתמך על שעות הפעילות המפורטות באתר, אם בית העסק יהיה סגור ללא תיאום מראש יהיה זה על האחריות הלקוח.

החזרות

ניתן להחזיר עד 14 יום מיום מסירת המוצר ללקוח, יש להשיב למייל ההזמנה לבקשה להחזרה. יש לבצע את ההחזרה עד 14 יום ממועד אישור קבלת ההזמנה , או ע”י מסירה בחנות או ע”י דואר רשום ועל חשבון הלקוח.  

 במידה והמוצר נשאר כפי שהיה לפי השליחה ושלא נעשה בו שימוש, הלקוח יקבל החזר על הפריטים ולא ינתן החזר על עלות המשלוח ששולם בעת ההזמנה.

האתר שומר לעצמו את הזכות לקבוע האם בוצע שמוש או חל פגם במוצר בהחזרתו, וכן הזכות לגבות 100 ש”ח על החזרה או 5% ממחיר העיסקה (הנמוך מבין השנים) כמעוגן בחוק הגנת הצרכן. כמדניות האתר מבצע החזר מלא על מחיר הפריטים שנמצאו ללא שימוש ושהוחזרו לפי התנאים המפורטים.

הזיכוי הכספי על החזר יינתן תוך 7 ימי עסקים.  

תיאור המוצרים

התמונות באתר והמידות המפורטות בו הם בכדי להבטיח חווית קנייה המיטבית ללקוחותינו, עם זאת התמונות והמידע להמחשה ויתכנו פערים בין נראות המוצר בתמונה ובין נראותו במציאות. האתר אינו לוקח אחריות על פערים הנוצרים מן התוכן והתמונות , ניתן לבצע החזרה בהתאם לתקנון החזרות.

קניין רוחני

האתר וכל המידע המוצג בו לרבות שורות קוד ומדיה ועיצובים הם קניין רוחני בלעדי ועין לעשות בהן שימוש ללא אישור בכתב של האתר.

שינויים במדיניות

האתר שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים בתקנון.

עגלת קניות

בקרוב בחנות יפה

אפשר לחזור להנות ממגוון הפריטים בקטגוריות האחרות